Kuchyňské linky

This is some text inside of a div block.

Kuchyňské linky

Pokud požadujete především kvalitu, levnou cenu, vstřícný přístup a zkušenosti při realizaci kuchyně na míru, nebojte se nás oslovit. 

Kuchyně na míru, vysoká kvalita, nízká cena, 3D návrh zdarma a 5 let záruka
Rezervujte si termín ve studiu pomocí KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE

 Nabízíme kombinaci skvělé ceny, vysoké kvality a hlavně zkušeností, které jsme do této doby posbírali. Naše moderní kuchyně jsou opravdu kvalitní, při jejich montáži poskytujeme veškerý servis (odvoz a likvidace staré linky, zapojení námi dodávaných spotřebičů, elektroinstalací, dřezu a baterie).

Na všechny dodávané kuchyně navíc nabízíme 5 let záruku, za svou prací si plně stojíme. Díky řešení na míru jsme schopni splnit jakékoliv vaše přání. 

Objednávání a výběr kuchyňské linky

Schůzku je nejlepší si předem telefonicky nebo e-mailem dohodnout. Na úvodní schůzce si ujasníme Vaše požadavky a představy. Při tvorbě návrhu zohledňujeme kuchyňské zóny, které by na sebe měly navazovat: zóna skladování potravin, úložné prostory pro nádobí a drobné kuchyňské přístroje, přípravné, mycí a varné centrum. 

Vytvořený návrh bude připraven k dalšímu doladění a připomínkám z Vaší strany. Výběr barev a materiálů je na Vás, k rozhodování Vám poskytneme veškeré informace o sortimentu, vlastnostech, přednostech i nevýhodách jednotlivých doplňků a spotřebičů.     

Návrh kuchyňské linky na míru je zdarma!

Součástí plánování je návštěva našeho pracovníka na místě, kontrolní zaměření prostoru a zpracování instalačních plánů. V průběhu výroby kuchyně je třeba upravit prostor dle námi dodaných instalačních plánů – tzn. obklady stěn a podlah, umístění zásuvek, přípojky vody, odpadu, plynu.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.

No items found.
No items found.
Máte zájem o naše služby?
kontaktujte nás
Kliknutím na “Přijmout”, poskytujete souhlas s ukládáním cookies na vašem zařízení za účelem zlepšování funkčnosti, použitelnosti a výkonu webu. Bližší informace najdete ZDE.